Paweł Ryngier – pomagam

..."Pan Bóg najwidoczniej umiłował chorych i cierpiących, skoro stworzył ich tak wielu..."                                                                                                                                    -  Abraham Lincoln

Paweł Ryngier – pomagam


…”zapraszamy do aukcji charytatywnej, do której przyłączył się dr Paweł Ryngier. Ofiarował on antyramę z oryginalną (nową), koszulką „Zagłębia” oraz trzy okazjonalne proporczyki ze spotkań z Lechem, Widzewem i Polonią Bytom. Aukcja charytatywna prowadzona dla dzieci z domów dziecka, zakończyła się sprzedaniem koszulki „Zagłębia” oraz okazjonalnych proporczyków za kwotę 710 . Powyższe działania i tym podobne organizowane również przez kibiców innych drużyn, nie tylko piłkarskich, pokazują, że kibice potrafią kibicować nie tylko na obiekcie sportowym, ale również w codziennym życiu!...”
www.potrafiekibicowac.eu  /  www.zaglebie.sosnowiec.pl

…”zapraszamy do aukcji charytatywnej, którą zorganizował dr Paweł Ryngier wraz z przyjaciółmi/Piotrem Caliński, Grzegorzem Kurdziel, Waldemarem Włosowicz, Karolem Kordysz, Waldemarem Wojtasik, Krzysztofem Maj, Mistrzami Polski Domów Dziecka 2010 r., z Sosnowca/. Ofiarowali oni swoje sportowe pamiątki osobiste. Aukcje charytatywne prowadzone dla Daniela Kusarka /www.danielkusarek.pl/, zakończyły się kwotą 1400 zł.,…"
www.zaglebie.eu   /   www.zaglebie.sosnowiec.pl


…”dziękujemy za dobre serce dla Serduszka Daniela. Wierzymy, że dobroć wróci do Pana i do wszystkich, którzy przyczynili się do aukcji…”
Bernadeta, Konrad, Daniel.

…”zapraszamy do aukcji charytatywnej, do której przyłączył się dr Paweł Ryngier. Ofiarował on antyramy z oryginalnymi koszulkami „Zagłębia” Sosnowiec i „Górnika” Zabrze oraz piłkę z autografami m.in. Henryka Kasperczaka. Aukcja charytatywna prowadzona dla dzieci potrzebujących w wyjeździe na „zieloną szkołę” z klasy III B Szkoły Podstawowej nr 9 w Sosnowcu,zakończyła się sprzedaniem koszulek „Zagłębia” i „Górnika” oraz okazjonalnej piłki za kwotę 1400 zł.,…”
 www.zaglebie.sosnowiec.pl   /   www.zaglebie.eu

…”dziękujemy bardzo serdecznie za Pana inicjatywę włączenia się w naszą akcję …”nadzieja zamiast kwiatów…”, którą rozpropagował Pan wśród studentów AWF Katowice. Nasza ufność w to, że są ludzie wrażliwi na potrzeby innych, raz po raz zostaje nagradzana. Znaczenie Pana reakcji jest tym większe, że jest Pan osobą szczególną, mającą wpływ na duże środowisko młodych osób. Na tym nam wszystkim bowiem powinno zależeć, abyśmy dojrzewali w naszej odpowiedzialności za innych, zwłaszcza jeśli są oni chorzy, słabi, potrzebujący naszej pomocy. Z tytułu akcji na rzecz budowy Stacjonarnego Domu Hospicyjnego w Sosnowcu wpłynęło już 1080 …”
Beata Bandura.

…”zapraszamy do aukcji charytatywnej, do której przyłączył się dr Paweł Ryngier i Grzegorz Kurdziel. Ofiarowali oni oryginalne koszulkami „Zagłębia” Sosnowiec i „Wisły” Kraków oraz piłki z autografami zawodników. Aukcja charytatywna prowadzona na rzecz budowy Stacjonarnego Domu Hospicyjnego w Sosnowcu,zakończyła się kwotą 600 zł.,…”
www.zaglebie.sosnowiec.pl  /  www.zaglebie.eu

…”dziękujemy Panu i Pana Żonie za obecność na koncercie RazDwaTrzy i w ogóle za zainteresowanie nasza działalnością. Dziękujemy za wszystkie już podjęte inicjatywy, a także za wylicytowane wysoko płytki zespołu (kwota 300 zł., zasilająca budowę Stacjonarnego Domu Hospicyjnego w Sosnowcu juz wpłynęła na nasze konto)…”
Małgorzata Czapla.

www.dkms.pl - ..."zostań dawcą szpiku kostnego, twoja darowizna to życie, wspólnie przeciw białaczce - 04 grudnia 2010 r., oddając krew do badania podczas akcji w Sosnowieckim Kolegium Języków Obcych, zarejestrowałem się w bazie dawców komórek macierzystych, stając się jednym z potencjalnych dawców..."
Paweł Ryngier.

1% podatku - wypełniając PIT roczny możesz mieć osobisty udział w zapewnieniu opieki dla nieuleczalnie chorych. Hospicjum Św. Tomasza Apostoła w Sosnowcu, 41-200 Sosnowiec, ul. 3-go maja 1. KRS 0000056797, nr konta  46 1060 0076 0000 3200 0032 6767   www.hospicjum.sosnowiec.pl